Ľudia nechcú peniaze!  

V dnešných časoch je veľkou módou žiť na dlh. Mať veľké nové auto, veľký dom, 3x dovolenku pri mori a mnohé ďalšie krásne veci čo stoja nemalé finančné prostriedky (peniaze). Generácia mladých ľudí je naučená žiť hneď teraz, lebo zajtra už bude neskoro. To generácia našich rodičov, starých rodičov vedela, že nič nie je zadarmo a všetko niečo stojí. Ak chceli bývať vo vlastnom tak museli dlho predlho uťahovať opasky (nekupovať nám deťom – blbosti, čo sme v tej dobe nevedeli pochopiť). A až potom to krvopotne postaviť vo voľnom čase. Dnes je to tak, že zájdete do najbližšej banky a tam Vám dajú peniaze načo len chcete. Avšak to sú diabolské peniaze!

Nedáva Vám zmysel náš nadpis?

A tu sa dostávame k pointe nášho článku. Každý zodpovedá za svoje činy, a sám budete zodpovedať aj za to, ako sa správate k svojim peniazom. Ak utrácate peniaze za pasíva (to je tovar, vec čo hodnotu stráca), tak po určitom čase bude Váš priestor zapĺňať kopu nepotrebných vecí. A vy budete platiť za to čo už nemá už žiadnu hodnotu. Budete chodiť do práce a splácať, splácať a splácať. Ak ste typ človeka čo utráca do aktív (tovar, vec čo na hodnote rastie), tak po určitom čase zistíte, že si  časom môžete dovoliť omnoho viac drahších, kvalitnejších vecí. Z dôvodu nárastu vašich príjmov z týchto investícií. 

Ak ste si dali otázku, ako  mám zistiť čo je aktívum a čo pasívum?  

Tak mám pre Vás dobrú správu. Vy budete patriť k tým čo budú mať peniaze. Vy ostatný, sa pripravte na život bez peňazí. Spoločnosť Abdis Investment pripravuje stretnutia, kde sa podrobne vysvetľujeme ako s peniazmi pracovať, aby sa nám "neznehodnocovali". Jeden postreh so seminára. Človek bez finančnej gramotnosti si myslí, že musíte mať veľký príjem aby ste boli investor a to je veľký omyl! Zaujal Vás náš článok, tak ho zdieľajte a šírte ho ďalej vašim známym, aby sa vedelo, že s peniazmi sa musíte naučiť pracovať v tejto dobe. A potom sa Vás budú držať.   

www.abdis.sk

11.5.2015 - Abdis Investment