Čas letí a úspech nikde.  

K napísaniu tohto článku ma inšpirovala emócia, ktorú som dlho nevedel premôcť. Stále ma niečo v ceste za šťastím a k úspechu brzdilo. Ak vás zaujíma ako sa s tým vysporiadať, čítajte ďalej. Spôsob ako zbohatnúť bez práce zatiaľ neexistuje a ani priznajme si nebude. Ak niekto taký pozná, dajte mi vedieť, určite sa pridám. To staré - známe: "Bez práce nie sú koláče" funguje, avšak otázne je ako makám a za koľko makám? Pýtate sa, kde máte hladať klúč od svojho štastia? Každý ho má! A kde je schovaný ten váš? 

      „Ľudia sa boja toho, čo je v ich vnútri, a pritom to  je to pravé a jediné miesto, kde nájdu na všetko odpoveď.“

Predstavte si veľký zámok, je pevný a nedá sa len tak odomknút, drží vás tam, kde vôbec nechcete byť. Napriek tomu si uvedomujete, že sa dá určite odomknúť. Ak sa tak stane, pocítite konečne slobodu, o ktorej ste doteraz len čítali. Zažijete to, o čom ste len snívali, budete zarábať tak, ako ste vedeli, že zarobiť viete a chcete. Pokiaľ však tento mocný zámok neodomknete, bude vás neustále držat v psychickom väzení. Toto temné miesto neberie ohľad na nikoho, je obmedzujúcou silou a limitujúcim miestom, ktoré zabíja sny. Utlačit ho môžu len bystrí, milujúci a ctižiadostiví jedinci. Vidíte to väzenie? Áno! Nasledovné slová sú návodom ako z toho von. Nájdite si svoj cieľ. Zoberte svoj život do vlastných rúk, kráčajte po ceste, ktorú si zvolíte. Naučte sa prijímať zodpovednosť za svoje činy, svoj život. Také jednoduché, zároveň zložité a ťažké. Lebo ako isto viete, nič nie je zadarmo, tak vstaňte a len kráčajte. 

                                                  „Život je volba. Môžeš si zvoliť byť obeťou, alebo čímkoľvek iným budeš chcieť.“

Potom prichádza štastie. Cesta je štastie, nie cieľ! Pri správnom výbere vašich cieľov myslite na tieto štyri princípy :

1,Plň si svoje sny! (Nevieš aký máš vymedzený čas.)

2,Nepracuj veľa a ťažko! ( Naučiť sa aj odychovať je umenie.)

3,Zostaň v kontakte s priateľmi! (Človek nemôže byť sám.)

4,Buď vždy štastný! (Váž si toho čo máš.)

Ak chceš byť skutočne štastný, nájdi si svoju cestu. Ja som ju už našiel, plní mi moje sny a som štastný. Pridajte sa k nám, spolu budeme kráčať a pomáhať si plniť sny. Prijmite pozvanie na stretnutie plné možností, o ktorých ste nevedeli a práve tie vás môžu priviesť na cestu k štastiu a peniazom.

                        „Môžeš prežiť trebárs aj celý život bez toho, aby si sa zobudil.“

Čakáte, že Vám niekto zaklope a splní vaše sny? Čakajte! Niekto iný zdvihne svoj zadok a ide ich si ich plniť! Ten klúč na 100% nájde!

Niekedy stačí tak málo, stačí zobrat telefón a zavolať.

PS: Čo môžete stratiť - čo získať? 

31.5.2013 - Jozef Chabreček