Vaša cesta k úspechu  

V poslednej dobe stále čítam, počúvam z rôznych strán, ako byť v živote úspešný. Existuje mnoho kníh na danú tému a každá tvrdí, že ten jej recept na úspech je zaručene najlepší. Ako si vybrať ten správny obchod? Nebudem tvrdiť, že môj obchod a názory sú najlepšie, ale vyberte si len tie, ktoré Vám osobne pomôžu. Lebo Vy ste tí najdôležitejší vo vašich životoch. A tu je prvá rada. Čo z toho budete mať Vy? Je obrovské množstvo príležitostí, každý tvrdí, že ten jeho obchod je najlepší. Ako si vybrať ten pravý pre Vás? Ide hlavne o to, čo vo svojich životoch naozaj chcete. Ak sú to skromné sny, a sú Vaše, nemusíte hladať nič exkluzívne. Biznis za pár eur navyše je všade okolo nás. Ak to chcete v živote poriadne roztočit, hľadajte niečo extra. Prichádzame k produktom, čo budete predávať, ponúkať. Mali by ste sa s ním stotožniť.  A teraz to najdôležitejšie a moja ďalšia rada. Vždy oddelte produkt od systému predaja. Môžete mať perfektný produkt, avšak nikdy na ňom nezarobíte.

Prečo? Systém Vás nepustí! Vidíte navôkol seba známych ktorí, podnikajú v MLM systéme už dlhé roky a stále pokrivkávajú na rovnakom mieste? Môže to mať dva dôvody, zlý systém (zarábajú len vyvolení nadsponzori), alebo vaši známi nespravili dalšiu dôležitú vec, a tou je zmena. Mali by ste robiť veci inak, ako doteraz. Ak niekto rozpráva, že robí biznis, kde padajú pečené holuby do úst, tak ho pošlite najbližším vlakom do .....! Vy len začnite na sebe viac pracovať, vzdelávať sa. Počúvajte tých najlepších ľudí (úspešných), učte sa od nich. Najväčšie bohatstvo si nosíme v našich hlavách.Každá skúsenosť Vás niečo naučí, či je dobrá, alebo zlá. Úspešní ľudia ich obidve využijú pre seba. Ak ste pracovali v nejakom sietovom marketingu a neboli ste dobrý, tak dobrá rada pre Vás, máte náskok pred tými, ktorí takéto skúsenosti nemajú. Vy ich len pretavte do nového úspešného obchodu. Veď každý neúspech, Vás posúva bližšie a bližšie k veľkému cielu. A nezabudnite, referencný marketing je hlavne o vzťahoch, keď Vám bude najhoršie, ja ako dobrý sponzor vás povzbudím, dám dobrú radu a podržím v ťažkých chvíľach a to sa netýka len obchodu. Veď náš obchod je hlavne o veľkej dôvere. A teraz predstavím náš fantastický obchod. Produkty nadčasové - diamant, drahé kovy, mince, medaile a investičný program postupného nákupu drahého kovu pre deti je bezkonkurenčný. S tým som sa stotožnil za chvíľu.A čo sa týka systému? Ten máme poctivý (ak urobíte obchod - musíte dostať zaplatené)! Aby ste si nemysleli, že rozprávam ako ostatný obchodníci, pozývam Vás na seminár nášho obchodu( je hlavne o peniazoch - ako pracujú a hlavne ako s nimi narábať), a môžno sa Vám to zapáči a otvoria sa  vám dvere do sveta diamantov, drahých kamenov, mincí, medailí a skvelého kolektívu. Seminár je organizovaný pre obyčajných ľudí, záujemcov o poriadnu príležitosť, ale aj pre osoby, ktoré si chcú rozšírit svoje vedomosti o peniazoch a obzory. Kontaktujte nás a My vám ukážeme cestu, ako sa stať úspešným. Nie cestou produktov, ktoré máme fantastické, bezkonkurenčné, ale hlavne cestou vlastnej sebarealizácie - sebarozvoja. Viem, že Vám nikto nechce otvoriť oči a každý tvrdí, že ten ich biznis je najlepší avšak skúste si napísať čo vlastne od života chcete a zrátajte si či to vo vašom biznise môžte mať! Čo s toho máte Vy!

                                "Tí čo kráčajú snami našli kopu nových priateľov podobného zmýšľania a sú viac štastný." 

PS: V poslednej dobe sa mi množia otázky, či má niekto dobrý biznis? Ja vždy odpovedám takto: Ak ti biznis splní tvoje sny, tak je to dobrý biznis pre teba. Len si to musíš spočítať! Nie niekomu veriť, že sa ti splnia! Ja sľubujem tvrdú prácu a zmenu myslenia. Nájdite si svoju cestu. 

Kolektív Abdis Investment

20.7.2010 - Jozef Chabreček