Peniaze sú sloboda.  

Nikto tam hore (politici), nechce aby sme ich mali. Prečo? Čím menej ich máte tím, viac veríme, keď nám niekto niečo sľubuje. Takéto dôvody politici majú, aby sa nepovedalo, tak vymyslia blbosť nad blbosť. Budú učiť finanačnú gramotnosť na školách ( naše deti sa budú učiť v školách od ľudí, ktorí nemajú praktické skúsenosti a nikdy peniaze nezarobili). A po druhé sme dôverčivý ľuďom, ktorí nechcú aby ste sa niečo učili, lebo potom by nás nemohli dojiť ako dojné kravy (podvodníci - finanční poradcovia, politici a všetci, ktorí nám niečo sľubujú).
Pre tých, ktorí už teraz majú plné zuby tohto  článku oznamujem, prestaňte čítať a dajte si zmrzlinu.
V dnešnej dobe sa menia zákony ako na bežiacom páse, a veľmi dôležité je vedieť, ako vám zasahujú do vašej peňaženky.
Najprv pochopte zákony a pracujte tak aby pracovali oni pre Vás. Pár rád ako sa niečo naučiť.
Väčšina ľudí sú priemerní investori. Počítajú výnosy (zárobky) ešte pred tým ako začnú investovať. Vôbec nemajú kontrolu nad svojimi investíciami – a neovládajú trhy.
Ak chcete byť úspešný investor, je potrebné prejsť od priemeru k dokonalosti.
Dokonalý investor je niekto, kto vie, ako peniaze fungujú, trh funguje, až po spoločnosti, a hlavne vie ako fungujú zákony:
Daňové právo
Obchodné právo
Zákony o cenných papieroch

Ak nie ste právnik, a nepoznáte špičkových právnikov, je dobré si zvážiť či prejdete do sofistikovanejšieho investovania. Tým, že poznáte základy práva, ako dokonalý investor ste schopný zapojiť všetky výhody, ktoré stoja za:
Bytosťou
Načasovaním
Kontrola

Sofistikovaný Investor - Výhoda # 1: Vaše bytie
Sofistikovaní investori majú kontrolu nad svojou účtovnou jednotkou v investícií, čo znamená, že si vybrali takú podnikateľskú štruktúru, ktorá im vyhovovala. (Zamestnanci takú kontrolu nemajú) Samostatne zárobkovo činná osoba si môže vybrať z nasledujúcich subjektov: vlastníci, partnerstvo,  spoločnosť, spoločnosť s ručením obmedzeným (S.r.o.), akciovú spoločnosť (a.s.) alebo korporáciu.
Sofistikovaný investor vie, ako pracovať s týmito subjektmi, aby robili v jeho prospech.
Vďaka správnemu pochopeniu a výberu správneho subjektu, nadčasový investor môže ušetriť až 20% alebo viac, na daniach. Tým mu to pridáva viac peňazí na ďalšie investície.
Chcete sa dozvedieť viac o subjektoch a ich výhodách? Obráťte sa na svojho daňového poradcu, a spýtajte sa ho: čo je pre Vás najlepšie.
Sofistikovaný  Investor - Výhoda # 2: Načasovanie
"Načasovanie je dôležité, pretože v konečnom dôsledku, my všetci musíme platiť dane. Platenie daní je základ života v civilizovanej spoločnosti. Bohatí chcú ovládať, koľko zaplatia na daniach, ale rovnako ich musia zaplatiť."
Pochopenie zákonov pomáha pri kontrole načasovania platenia daní. Opäť sa oplatí, sa čo najlepšie poradiť so svojím daňovým poradcom o tom, čo je najlepšia stratégia pre Vás.
Sofistikovaný Investor - Výhoda # 3: Kontrola
Existujú rôzne charakteristiky príjmu: "Kontrola investícií.“ Pre chudobných hazard. Bohatí sú bohatí, pretože majú väčšiu kontrolu nad svojimi peniazmi, než nižšia a stredná trieda. V okamihu, keď ste pochopili, že hra peňazí, je hra na ovládnutie, môžete sa zamerať na to, čo je v živote dôležité, nie je to zarábať peniaze, ale získať väčšiu finančnú kontrolu nad nimi. "
Bežný pracovný príjem
Pasívny príjem
Investičný príjem (portfólio)
"Chudobná a stredná trieda sa zameriava na bežné prijmi, ako sú výplatné pásky –tie sú najviac zdanené prijmi. Bohatý sa zameriavajú na pasívne prijmi a portfólio z príjmov najnižším zdanením. To je zásadný rozdiel medzi bohatými a strednou triedou. To je dôvod, prečo je dôležité sa zamerať na charakter príjmu, ktorý dostanete, a to nielen, koľko peňazí budete s toho mať.“
Začnite byť dokonalejší už dnes! Ak chcete prejsť z priemernosti do dokonalosti, pokiaľ ide o vaše investície, budete musieť začať s investíciou do vášho finančného vzdelávania a musíte začať dnes.
Sme spoločnosť, ktorá sa snaží ľudoch naviesť, ako sa najlepšie postarať o seba, o svoje peniaze. Využite naše skúsensti, znalosti a navštívte náš seminár ohľadom peňazí.

"Vážte si svoje peniaze"
www.abdis.sk

16.11.2014 - Abdis Investment